Medycyna

Tematyczny serwis!

Home » Zdrowie » Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet

Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet

Posted by admin On May - 28 - 2018 Comments Off on Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet
Zdobycze ginekologii plastycznej i funkcjonalnej szybkim i bezbolesnym sposobem na wstydliwe bolączki kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt okolic intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje problemy i znacząco polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu życia oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie problemy, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie